Vaše nové bývanie je už za rohom

Položky označené * sú povinné
Prosím vyplňte Vaše Meno
Prosím vyplňte Vaše Priezvisko
Prosím vyplňte Váš e-mail
Prosím vyplňte Váš Telefón
Prosím vyplňte správu
Bez Vášho súhlasu nieje možné formulár odoslať
Kontaktujte nás

Stavba 12.5.

28. máj 2022
Stavba 12.5.

Nezameniteľná atmosféra Nového Majera pramení tiež z histórie. Komfortné moderné bývanie citlivo nadväzuje na základy pôvodných hospodárskych budov.

Blízkosť Stupavského potoka vytvára pokojné zákutie a navodzuje pocit domova, v ktorom si môžete skutočne odpočinúť. Relaxovať a vydýchnuť si budete môcť nielen pri vode, ale aj vo vnútrobloku s lavičkami lemovanom zeleňou. Zatiaľ čo vy si budete vychutnávať kávu alebo dobré čítanie, vaše ratolesti sa vyšantia na detských preliezkách, hojdačkách a mnohých ďalších zábavných prvkoch detského ihriska. Všetky byty majú k dispozícii súkromný balkón, v prípade prízemia príjemnú predzáhradku..

Skúsený developer BTK

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie.

Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Developer

BTK invest s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava 821 07

IČO: 43 856 543

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 49187/B

Užitočné odkazy