Vaše nové bývanie je už za rohom

Položky označené * sú povinné
Prosím vyplňte Vaše Meno
Prosím vyplňte Vaše Priezvisko
Prosím vyplňte Váš e-mail
Prosím vyplňte Váš Telefón
Prosím vyplňte správu
Bez Vášho súhlasu nieje možné formulár odoslať
Kontaktujte nás

Lokalita

05. október 2022
Lokalita

Čaro zákutia pri vode sa v projekte Nový Majer stretáva s vysokým komfortom moderného bývania.

Bytové domy sú vybudované na historických základoch pôvodného hospodárstva a nachádzajú sa v blízkosti Stupavského potoka. Lokalita bude poskytovať svojim obyvateľom príjemnú atmosféru na bývanie, les a prírodu hneď za rohom a zároveň kompletnú občiansku vybavenosť.

Škôlkarov i školákov nemusíte ráno vodiť ďaleko, na občerstvenie, či na nákup to budete mať taktiež blízko. Do najbližšej reštaurácie sa dostanete prejdením na druhú stranu ulice. Za prácou či povyrazením v Bratislave sa autom prepravíte už za 20 minút.

O víkendové a odpočinkové aktivity nebudete mať núdzu vďaka blízkosti lesa a množstva turistických a cyklistických trás.

Skúsený developer BTK

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie.

Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Developer

BTK invest s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava 821 07

IČO: 43 856 543

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 49187/B

Užitočné odkazy